Contact

Hier de titel voor Contact

Hier komt een titel over maximaal twee regels

House of Skills is een publiek-private samenwerking tussen het bedrijfsleven, brancheorganisaties, werknemers- en werkgeversorganisaties, kennisinstellingen, onderwijs en bestuurders.

Claudia Heller c.heller@amsterdam.nl
Djura Baard d.baard@amsterdam.nl
Gerik ten Berge g.ten.berge@amsterdam.nl
Iman Biesheuvel i.biesheuvel@amsterdam.nl
Ivo Schrijvers i.schrijvers@amsterdam.nl
Janneke Sinke j.sinke@amsterdam.nl
Ronald Koen r.koen@amsterdam.nl
Samira el Madani s.el.madani@amsterdam.nl

Hier komt een titel over maximaal twee regels

House of Skills is een publiek-private samenwerking tussen het bedrijfsleven, brancheorganisaties, werknemers- en werkgeversorganisaties, kennisinstellingen, onderwijs en bestuurders.

Wil jij de stap zetten?
Van Skills naar diplomas!

Meld je aan als partner van House of Skills